قیمت آجرنمانسوز

قیمت آجرنمانسوز

برای کسانی که نسبت به مفید بودن آجرنمانسوز ساختمان دودلی دارند، توصیف مزایا آجر نسوز و  معایب خرید آجرنما نسوز اهمیت دارد. با این نوشتار همراه باشید، با نکات فنی مزایا و معایب آجرنما نسوز آشنا شوید.

قبل از خرید آجرنما نسوز مهم می باشد؟

نکات مهم خرید آجرنما نسوز ساختمان و طریق های آزمایش کیفیت که باید قبل از خریداری آجرنما آن ها را بدانید. همچنین اگر سوالاتی همچون کیفیت، نحوه ارسال، قیمت آجرنمانسوز و نگهداری پس از نصب آجر را دارید همه و کل در این مطلب گنجانده شده است.

قیمت آجرنمانسوز
قیمت آجرنمانسوز

خرید و قیمت آجرنمانسوز

مشخصاف فنی پیش خرید آجر نما

سایز آجرنما چقدر باشه؟ اندازه استاندارد آجرنما چند سانت است؟ اندازه استاندارد و معمول آجرنما برای نمای ساختمان 2/5*33*7 یا 2/5*32*7 می باشد. جای نگرانی نیست از این محصول سایز های مختلفی قابل تولید می باشد و بسته به نیاز شما این اندازه و ابعاد قابلیت تغییر را دارند.

دارا بودن نماد استاندارد آجرنما نیز یک ویژگی خوب به هنگام خرید آجر نما می باشد.

هدف از اجرای نما برای ساختمان

سوالی که شاید برای شما هم قبل بیاید: با نصب آجر نسوز برای نمای ساختمان چه انتظاراتی  دارم؟

زیبایی مناسبی داشته باشد.
عایق حرارتی و صوتی داشته باشد.
دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.
نیاز به صرف هزینه اضافی برای نگهداری نداشته باشد.
نصب محکم و بدون دردسری داشته باشد.
آجر نسوز را برای چه محیط‌ هایی خریداری کنیم؟

خرید آجرنما نسوز برای پوشش حصار بیرونی ساختمان و نمای آپارتمان، محوطه سازی باغ و حیاط، آجر ظاهر کف، پوشش حصار داخلی و …

مزایا و معایب خرید گونه ها آجرنمانسوز

مزایای آجرنمانسوز:

خرید و قیمت آجرنمانسوز
خرید و قیمت آجرنمانسوز

با توجه به ضریب انبساط بالای آجر، این آجر مایه ممانعت از برپایی ترک در بارو ساختمان و استوار بیشتر دیگر مصالح ساختمانی می شود.
انتقال حرارت از تو به خارج و بلعکس بخاطر وجود آجرنمانسوز به شدت کم میابد.
آجرنمانسوز در روبرو اشعه خورشید زیاد ثابت می باشند و هیچ گونه تغییر رنگی با تابش آفتاب بر روی آن رخ نخواهد داد.
امروزه به کارگیری آجرنمانسوز امروزین باعث ایجاد یک نمای شیک و مدرن و زنده داشتن معماری سنتی ایرانی شده است.
با خرید آجرنمانسوز، نمای خارج ساختمان در مقابل آتش سوزی مقاوم می شود که این مورد احد از مزایای آجرنمانسوز می باشد.
مقاوم سازی بالای ساختمان بدست آجر نما نسوز در مقابل حوادث طبیعی همچون سیل، زلزله و رعد و برق.
اگر دوستدار طبیعت هستید باید این نکته را بدانید که با پروا به وجود مواد اولیه با پایه طبیعی و معدنی در آجر، این متریال ساختمانی دوستدار طبیعت و محیط زیست می باشد.

معایب آجرنمانسوز:

وزن بالاتر نسبت به نماهای سخیف از معایب آجر نسوز و افزایش وزن سازه می باشد. این مورد بدست کمپانی سازه گستر با تولید گونه جدیدی از آجرهای نسوز نما با وزن ذیل بر طرف شده است، به طوری که از این آجر ها برای نمای ساختمان های مرتفع و بلند نیز بهره‌گیری می کنند.
بوجود آمدن تیرگی بر پرتو آلودگی هوا یا بارش باران اسیدی بر روی آجرنمانسوز نیز از جمله معایب خرید آجر نما نسوز می باشد.  سایر از دشواری ها خرید آجرنمانسوز به هستی آمدن شوره و سفیدک بر روی آجرنمانسوز می باشد که برای پیشگیری از تغییر رنگ آجر، باید بعد از نصب آجر، بر روی آن از محلول نانو مخصوص آ‍‍ژیانه استفاده کنید که این باره را میتوانید از شرکت سازه گستر جاسازی کنید.

نمونه خشت نمای ساختمان

قیمت آجرنمانسوز

این محصول دارای بها های متفاوتی می باشد که اختلاف آن ها نیز بسیار است. دلیل اصلی این اختلاف قیمتی جنس  اولیه و خاک آجرنمانسوز مربوطه و درجه گرما برای پخت آجر می باشد. در ضمن شرکت تولید کننده نیز کارایی بسزایی در این امر مهم دارد.

آجرنمانسوز را از کجا خریداری کنیم؟

مسلما اگر به تعقیب بها بهتر و به صرفه تری هستید خرید آجرنسوز از شرکت تولیدکننده آجر توصیه می شود. تنها دقت داشته باشید که کمپانی های تولید کننده آجر به مشتریان  با متراژ های پایین آجر نمی فروشند. بعد اگر کمینه خرید آجر نما برای یک ساختمان مد نظرتان هست، به جای خرید از مقازه یا فروشگاه یا نمایندگی های فروش بهتر است بطور مستقیم از کارخانه فرآوری کننده این محصول را تعبيه کنید.

شرکت سازه گستر از بهترین شرکت های تولیدکننده آجرنمانسوز در  فرآوری گونه ها آجرنمانسوز و صادرات آجرنما به کشورهای همسایه شناخته شده است.

آموزش روش های تست کیفیت آجرنمانسوز

آجرها کارآمدترین و مفیدترین متریال ساختمانی هستند که در سراسر دنیا برای ساخت و سازها، ساخت کوره و نمای ساختمان کاربرد می شود. به پروا به اهمیت بالای آجرنمانسوز در این سازه ها، تعیین مناسب بودن و کیفیت آجرهای نما بایسته است. از این رو ، باید آزمایش ها متعددی بر روی خشت اتمام شود تا اطمینان حاصل شود که نمای ساخته شده از مقاومت و پایداری کافی برخوردار است و بعد از نصب مبتلا تغییر شکل و رنگ و کیفیت نخواهد شد.

حال به نکته اصلی این نوشتار می رسیم، اکنون چطور آجر ظاهر را آزمایش کیفیتی نماییم یعنی از کجا بفهمیم یک خشت ظاهر با کیفیت است. این موارد اصلی ترین نکات برای شناسایی آ‍‍ژیانه نمای مرغوب می باشد.

قبل از خرید آجرنمانسوز با انجام دادن انواع آزمایش ها روی آجر و رعایت مواردی که در مقالات بعدی بیان میشود، یک خشت استاندارد، باکیفیت و بادوام را خریداری کرنید. تنها این نکته را از یاد نبرید که خرید آجرنمانسوز از یک برند معروف همچون سازه گستر  کار شما را ساده تر و خیالتان را راحتتر می کند.

 

قیمت آجرنمانسوز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس