نمایندگی آجر نسوز

نمایندگی آجر نسوز

قیمت آجر نسوز

استعلام قیمت آجرنما نسوز همواره دارای مشکلاتی بوده است، براساس تورم کشور، شرکت سازه گستر بر آن شده است که قیمت های گونه ها آجرنما نسوز را ثابت نگه دارد و با کمترین تغییرات قیمتی سر راست از کارخانه تولید آجر سازه گستر بدست تیم فروش به  مصرف ساختمان ها برساند.

با یک مرور کلی در سایت سازه گستر پیش درآمد محصولات را مشاهده کنید سپس نمونه کارهای نصب شده خشت ظاهر کارخانه ما را با دیگران سنجش کنید. برای خرید آجرنما نسوز، جهت دریافت بهترین لیست قیمت آجر نسوز نما در سال 1400 و مشاهده نمونه آجرنما نسوز ساختمان با  تلفن ۰۹۱۹۱۹۱۱۹۱۱ تماس بگیرید.

نمایندگی آجر نسوز
نمایندگی آجر نسوز

محاسبه قیمت هر متر آجر نسوز

برای محاسبه هزینه خرید هر متر آجرنما نسوز با عدد های مشاورین فروش آجر نما نسوز سازه گستر تماس حاصل فرمائید.

تولید و عرضه آجر نما نسوز در سراسر کشور

عدم استفاده از رنگ های مصنوعی اصلی ترین شاخصه ماست، وانگهی فرمولاسیون خاص فرآوری آجر نما نسوز سازه گستر باعث افزایش کیفیت محصولات ما شده است.

آجرهای نسوز ما با داشتن نماد استاندارد ملی ، ضد شوره و عدم تغییر رنگ می باشد . محصولات آجر نما نسوز سازه گستر مشابه کیفی در بازار ندارند و این را نه ما بلکه مشتریان اهل فن بیان می کنند.

 

قیمت آجر نما نسوز چقدر است؟

آجر های نسوز بخاطر تنوع در طرح و رنگ و جنس و داشتن سایز های مختلف دارای قیمت تمام شده گوناگونی هستند، با پروا به نوسانات قیمت در طی چند ماه بازپسین جهت دریافت بها روز آجر نما نسوز با تلفن 36753611-021کارخانه سازه گستر تماس حاصل فرمائید.

انواع آجر نسوز کدام است؟

آجر نسوز دارای انواع مختلفی است که کیفیت هر کدام با دیگری متفاوت است، جهت سنجش انواع آجر نما نسوز به پیوستگی مطلب در این صفحه مراجعه کنید.

جهت مشاوره نمایندگی آجر نسوز و خرید آجر نما با ما تماس بگیرید ۰۹۱۹۱۹۱۱۹۱۱

هزینه اجرا و نصب آجر نما نسوز چقدر است؟

معمولا دستمزد نصب آجر نما نسوز از 200 هزار تومان شروع می شود و لغایت 300 الی 400 هزار تومان در مناطق شمالی شهر تهران ادامه پیدا می کند. این جستار بیشتر مربوط به شخص نماکار و میزان تخصص و الگو نمای آجر نما نسوز شما دارد.

همه چیز درباره نکات مهم پیش خرید آجر نسوز نما و بها آجر نما نسوز ساختمان جهت قشنگ سازی ساختمان و نما شهر در در زیر بیان شده . بعدا توصیه می نماییم تا در مقالات بعدی ما را دنبال کنید.

1) چه مواردی قبل از خرید آجر نما نسوز مهم می باشد؟
2) مشخصاف فنی قبل خرید آجر نما نسوز
3) هدف از اجرای ظاهر برای ساختمان
4) آجر نسوز را برای چه مکان هایی خریداری کنیم؟
5) مزایا و معایب خرید انواع آجر نما نسوز
6) قیمت آجر نما نسوز
6.1) آجر نما نسوزر را از کجا خریداری کنیم؟
7) آموزش شیوه های تست کیفیت آجر نسوز ظاهر
7.1) تست عدم شکستگی و ترک آجر نما نسوز؟
7.2) تست اندازه و خمیدگی آجر نما نسوز
7.3) تست ضد شوره بودن آجر نما نسوز ؟
7.4) تست میزان جذب آب آجر نما
7.5) تست پایداری گرمایشی آجر چیست؟
7.6) تست رنگ آجر نما نسوز چگونه است؟
7.7) تست توپر بودن آجر نما نسوز چیست؟
7.8) بررسی ظاهر آجر نما نسوز به چه صورت است؟
7.9) تست مقاومت فشاری آجر نما نسوز

تست عدم شکستگی و ترک آجر نما نسوز؟

با چشم غیر مسلح این کار میسر می باشد. قبل از خرید آجر نما نسوز از کمپانی مربوطه، حتما یک بسته از آجرها را بررسی کنید ، هیچ نوع شکستگی یا ترکی بر روی آن تماشا نشود.

شکستگی آجر نما نسوز است بخاطر بارگیری غیر بنیادین به اثناء ارسال از درب کارخانه و حمل آجر نما نسوز به صورت ناشیانه و غیر چیره دست باشد. بعد حتما این تضمین را از فروشنده بگیرید که در آجر نما نسوز ترک و شکستگی تماشا نشود.

تست وجود ترک و شکستگی بر روی آجر

کارخانه تولید آجر
کارخانه تولید آجر

تست اندازه و خمیدگی آجر نما نسوز

حتما برای نمونه چند تکه از آجر نما نسوز را اندازه گیری کنید تا طول، عرض و ارتفاع آن ها با هم یکسان باشند. اگر آجرها هم اندازه بودند، آجری با کیفیت را خریداری کرده اید.

ضمنا آجرهای نما باید شکل هموار و بدون طاقت داشته باشند;  هر گونه خمیدگی یا تاب داشت آجر نما نسوز از نامرغوب بودن و بی کیفیت بودن آجر نما نسوز می باشد. بعد به یاد داشته باشید که آجر نما نسوز همواره باید نما مکعب شکل داشته باشد و خم نباشد. آجر نما نسوز خم پرتو دهنده پخت نامناسب آجر نما نسوز در درجه حرارتی ذیل می باشد که اصطلاحا به این باره آجر نما نسوز نپخته نیز می گویند.

لبه های آجر نما نسوز باید لبه قائم یا ۹۰ درجه داشته باشند، هدف این است که لبه های آجر نما نسوز فاقد لب پریدگی باشد، در همه در این مقوله منظم و یکدست باشند.

تست عدم لب پر شدن آجر نما نسوز

تست ضد شوره بودن آجر نما نسوز به چه صورت است؟

ابتدا یک نمونه آجر نما نسوز از شرکتی که هدف خرید از آن را دارید اخذ کنید. سپس آجر نما نسوز را تو یک ظرف آب معمولی پیمان دهید. پس از گذشت مدت زمان یک شبانه روز آجرها را از آب خارج کرده و به بیرون منتقل میکنیم لغایت کاملا خشک شوند.

آجر ها را رسیدگی کنید اگر یک لایه سفید رنگ یا خاکستری رنگ بر روی آن بسته بود اثر از هستی مواد قلیایی یا همان اصطلاحا شوره می باشد. هستی شوره بر روی خشت ظاهر بیشینه لغایت 10 درصد قابل قبول می باشد که پرتو از کیفیت بالای آجر نما نسوز می باشد.  بیشتر از 20 درصد شوره یا مواد قلیایی بر سطح آجر نما نسوز پرتو دهنده کیفیت زیر آجر نما نسوز می باشد.

جهت مشاوره نمایندگی آجر نسوز با ما تماس بگیرید ۰۹۱۹۱۹۱۱۹۱۱

نمایندگی آجر نسوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس