خرید آجرنما

خرید آجرنما ،انواع آجرنما نسوز،شرکت سازه گستر با تنوع بالای محصول در رنگ، ابعاد و طرح و به علت بحث زیبایی شناسی در ساختمان، در نمای خارجی ، کف و  دکوراسیون درونی مورد استفاده قرار میگیرد. که هر کدام از این موارد حائز دستورالعمل نصب خاص خود می باشد. که به طور مختصر به بیان نصب آجر نسوز به طور جداگانه می پردازیم:

در این نوشتار می خوانید:
1) نصب آجر نما نسوز
2) دستورالعمل نصب آجر نسوز نما سازه گستر
3) نکات اجرایی در بندکشی نصب آجرنسوز

خرید آجرنما
خرید آجرنما

 

نصب آجر نما نسوز

در نصب آجرنمانسوز نیازی به داشتن فرهنگ و توانایی زیادی ندارید . آجرنمانسوز را هم میتوانید با چسب نصب کنید و هم میتوانید با ملات و سیمان نصب کنید . شرط زیبایی اجر نسوز در چگونگی طرح و ترکیب رنگ ها و ترکیب سنگ واجر است . واین امکان پذیر نیست مگر با طراحی ظاهر قبل از اجرا . این مهم تا انجا اهمیت دارد که اگر در نمای ساختمان گران ترین محصولات اجر نسوز نما بدون طراحی و ترکیب مناسب بهره‌گیری شود . میتوان گفت خرج اضافه شده کاملا به هدر رفته است .در حال حاضر آجرنمانسوز با طراحی گره خورده و شرط زیبایی ظاهر در طراحی ان است . پیشنهاد میشود حتما برای ظاهر ی خویش طرحی مناسب و قشنگ بوسیله طراحان اجرا نمایید تا خرج اضافی نکنید و نمای شما نیز زیبا و با جلوه باشد . . محصولات آجر نما سازه گستر قابلیت کاربرد به عنوان آجرنما، گوشه ها و دور پنجره ها، کف فرش های پیاده رو و کف فرشهای خیابانی را دارد که از ضخامت استاندارد ۲۴ میلیمتر تا ۷ سانتی متر بسته به گونه بهره‌گیری و اجرا قابل تغییر می باشد.

روش بندکشی آجرنما

دستورالعمل نصب آجرنما نسوز سازه گستر

در ابتدا بهتر است به این نکته اشاره شود که آجرنما نسوز سازه گستر در عین استوار بالا از ظرافت خاصی برخوردار می باشند برآیند اینکه برای نصب آجر نسوز هر چه ظرافت و دقت اکثریت صورت گیرد، جذابیت کار را دو چندان می نماید. بعد چه بهتر که از نصابهای پیشه آزموده، چیره دست و چیره به شیوه نصب و بندکشی آجرنما نسوز بهره‌گیری شود. آجرنما نسوز سازه گستر به انگیزه تنوع بالا در رنگ و طرح، در بسیاری از موارد به صورت رندوم مورد بهره‌گیری قرار می گیرند که علاوه بر شکیل بودن و زیبایی بخشیدن به کار، تفاوت طرح و رنگ در آگور را نیز به نمایش می گذارد. آجرنما نسوز سازه گستر  به علت استقامت بالا، جذب آب عالی و همچنین گیرایی بالا در تماس با ملات، تفاوتهایی نسبت به سایر مصالح در مراحل نصب آجر نسوز دارا می باشند. حال به شماری از این موارد در پایین اشاره می گردد:

آجرنما نسوز سازه گستر  به هیچ وجه احتیاج به زنگ آب کردن ندارند. چرا که آجرنما نسوز سازه گستر به انگیزه جذب آب بالایی که دارند تنها با آب موجود در ملات پشت شغل چسبندگی لازم برای پیمان دریافت بر روی نمای ساختمان و یا دیوارها در طراحی داخلی را پیدا می کنند.
آجرنما نسوز سازه گستر به دلیل گیرایی بالا نسبت به دیگر محصولات هیچ وجه نیازی به اسکوپ ندارد. این مزیت به علت سهولت در نصب و مراحل اجرای نمای آجر نسوز این فراورده را از دیگر محصولات متمایز نموده است.
بهترین فصل برای اجرای نمای ساختمان با آجرنما نسوز سازه گستر فصول گرم سال می باشد. چرا که در فصول سرد به دلیل یخ زدگی ، امکان شوره زدن وجود دارد.
توصیه می شود در اجرای نما با به کارگیری محصولات آجرنما نسوز سازه گستر از ملات مرغوب کاربرد گردد. چرا که در 70 درصد موارد علت شوره زدن آجر نسوز استفاده از ملات بی کیفیت در پشت شغل می باشد. انگیزه این سوژه چیزی جز نمک و آهک محلول در اینگونه از ملاتها نمی باشد.
دستورالعمل نصب آجرنما نسوز سازه گستر به صورت ملاتی می باشد. بدین ترتیب که پس از رعایت موارد بیان شده در بالا،  آجر را بر روی نما پیمان داده، ملات مرغوب را پشت آن ریخته، و سپس بندکشی آجر نسوز صورت می گیرد.
در پایان گفتنی است که آجرنما نسوز سازه گستر متعلق به جهت که از سنگ نسوز تولید شده و بر خلاف آجرهای رسی که از خاک رس تولید می شوند، قابلیت سنگ را دارا می باشند. از این رو به انگیزه زنده بودن متریال آجرهای نسوز نما، این فرآورده شاخص توانایی تنفس کردن را دارا می باشد و ملات کار شده در ذیل خود را خشک می نماید.

دکوراسیون داخلی آجرنما نسوز سازه گستر

دکوراسیون داخلی آجرنما نسوز
دکوراسیون داخلی آجرنما نسوز

همانطور که ذکر شد در دکوراسیون درونی ساختمان نیز از آجرنما نسوز سازه گستر به انگیزه تنوع بالا در طرح و رنگ و ابعاد به شیوه چشم گیری کاربرد می شود ، که به انگیزه قابلیتهای فراوان این محصول، زیبایی شکوهیدن به کانون گرم خانه شما می بخشد. وانگهی آجرهای نسوز امیران ظاهر صلابت توصیف نشدنی به دفتر محل کار شما می دهد. آجرهای نسوز به انگیزه گیرایش بالای این محصول، برای نصب در دکوراسیون داخلی، احتیاج به ملات ماسه و سیمان ندارد و می توان به راحتی با چسب های مختلف آنها را نصب نمایش داد و از زیبایی وصف ناپذیر آن لذت برد.

جهت نصب نخست باید سطح آجر و یا بلوک دیوار را با به کارگیری سیمان کاری مسطح نمود، سپس با استفاده از کاردک آجدار مخصوص چسب را پشت محصول بمالید و عمل نصب را با دقت سپریدن دهید. دائم هنگامی که خشت را در جای خویش می فشارید تکانهای آرامی به آن بدهید.

جهت خرید آجرنما تماس بگیرید و شماوره رایگان با کارشناسان سازه گستر

شماره شرکت:  ۰۹۱۹۱۹۱۱۹۱۱
همراه مدیریت:  ۰۹۱۲۱۹۳۱۱۹۳

 

خرید آجرنما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس