فروش آجر نسوز در تهران

فروش آجر نسوز در تهران و ارزان ترین قیمت آجر نسوز بالاترین کیفیت در تهران و در تمامی شهرستان ایران زمین را از شرکت آجر نمای سازه گستر بخواهید و ما آجر نسوز در تهران را با قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

همکاران گرامی  برای خرید آجر، در هر کجای کشور برای خرید آجر نسوز در تهران بدون واسطه، می توانند از طریق شماره 36753611-021 ثبت سفارش کنند.

شرکت آجر نمای سازه گستر با بیش از 15 سال سابقه در زمینه فروش آجر نسوز در تهران ، فروش آجر نسوز در تبریز ،فروش آجر نسوز در اصفهان ،فروش آجر نسوز در شیراز و….فعالیت میکند.

به خاطر گستردگی فعالیت ما در زمینه فروش انواع  آجر نسوز ، هیچ گونه محدودیتی در زمینه خرید  آجر نسوز با بهترین کیفیت نیست..

برای استعلام قیمت آجر نسوز با بهترین کیفیت می بایست با شماره تماس های کارشناسان فروش آجر نسوز در تهران شرکت آجر نمای سازه گستر در تماس باشید.

کارشناس فروش آجر نسوز در تهران

فروش آجر نسوز در تهران
فروش آجر نسوز در تهران

 قیمت آجر نسوز در بزرگترین مرکز فروش تهران

خرید آجر نسوز نما با بهترین قیمت در بزرگترین مرکز فروش تهران آجر نمای سازه گستربخواهید.

کاربرد آجرهای نسوز

آجر نسوز برای اهداف زیر استفاده می شود.

خواص آجر نسوز

مرکز پخش آجر نسوز

آجر نسوز چیست؟ چرا به آن آجر نسوز می گویند؟

آجرهای نسوز مواد نسوز شکلی هستند که در کوره های صنعتی استفاده می شوند . این اصطلاح از مواد دیرگداز با شکل هندسی خاص سرچشمه می گیرد و به طور کلی شبیه آجر است. از آنجایی که تقریباً تمام کوره های صنعتی به دمای بالا می رسند، آجر نسوز باید بتواند در برابر اثر خورنده گرما مقاومت کند. به همین دلیل به آنها آجر آتشین نیز می گویند . آجرهای نسوز با روش های خاصی تولید می شوند که امکان ساخت هر شکل هندسی دلخواه را فراهم می کند. نکته مهم در اینجا اتصال بین آجر و ملات است که نوع نتیجه نهایی را تعیین می کند. روش های تولید و نوع ملات مورد استفاده نیز برای تعیین منطقه کاربرد آجرهای نسوز. اگر بر اساس این اطلاعات طبقه بندی کنیم;

انواع آجر نسوز و موارد استفاده

آجرهای نسوز کامپوزیت:این شامل Al2O3 – SiC، Al2O3، MgO و ZrO2 است. آنها می توانند دمای بسیار بالا را تحمل کنند. بنابراین اغلب در صنعت فولاد و کوره های قوس الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند.

آجر نسوز سه اکسید:آنها از مخلوطی از AZS (ZrO2-Al2O3-SiO2) و CAS (CaO-SiO2-Al2O3) ساخته شده اند. از آنجایی که آنها می توانند اثرات مایعات خورنده را تحمل کنند، بیشتر در کوره های ذوب شیشه استفاده می شوند.

آجرهای نسوز سیلیس:  این یکی از پرکاربردترین انواع آجر نسوز است. آنها از مخلوط کوارتز و اکسید کلسیم خالص ساخته شده اند. کوارتز در مرحله تولید به سیلیکات کلسیم تبدیل می شود. از آجرهای نسوز سیلیسی عمدتاً در ساخت کوره های متالورژی استفاده می شود. مقاومت آنها در برابر سایش مبتنی بر اسید بالا است.

آجرهای نسوز منیزیت:آنها از پریکلاز ساخته می شوند و جزو دسته نسوزهای پایه هستند. پریکلاز مانند ملات عمل می کند و اکسید آهن، کوارتز و سیلیکات را به یکدیگر متصل می کند. تحمل بالایی در برابر خوردگی اساسی دارد. اما مقاومت آنها در برابر دمای بالا کم است. آنها در کوره های اصلی از همه نوع استفاده می شوند.

آجرهای نسوز کرومیت-منیزیا:همانطور که از نام آن پیداست، آنها از مخلوطی از محتوای منیزیت و کرومیت ساخته شده اند. (نسبت اختلاط معمولاً 70/30 است.) با روش پرس خشک تولید می شوند. سقف کوره ها و لوله های خروجی گاز رایج ترین مناطق استفاده هستند.

آجرهای نسوز دولومیت : از دولومیت ساخته شده اند که ماده ای فوق العاده رایج است. آجر دولومیت در محفظه های کوره های قوس الکتریکی و قوس الکتریکی و بر روی دیوارهای داخلی استفاده می شود.

مرکز پخش آجر نسوز
مرکز پخش آجر نسوز

 

مشاوره به مشتریان برای انتخاب بهترین نوع آجر نسوز

 

شرکت آجر نمای سازه گستر یک شرکت معتبر و معروف در زمینه تولید و فروش آجر نسوز در تهران است. این شرکت با داشتن تجربه‌ی بیش از 20 سال در صنعت ساخت و ساز، به مشتریان خود خدمات مشاوره‌ی حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این مشاوره شامل انتخاب بهترین نوع آجر نسوز برای پروژه‌های ساختمانی مختلف می‌شود. با توجه به انواع مختلف آجر نسوز موجود در بازار و نیازهای مختلف پروژه‌ها، مشتریان می‌توانند از تجربه‌ی این شرکت برای انتخاب بهترین نوع آجر نسوز برای پروژه خود بهره ببرند.

مشاوره‌ی  فروش آجر نسوز در تهران ارائه شده توسط شرکت آجر نمای سازه گستر شامل معرفی انواع مختلف آجر نسوز، مقایسه‌ی ویژگی‌ها و مزایا و معایب هر نوع، توصیه‌هایی برای استفاده از هر نوع در شرایط مختلف اقلیمی و محیطی و نیز بررسی هزینه‌های مرتبط با هر نوع آجر نسوز می‌شود. مشاوران این شرکت با داشتن دانش و تجربه در زمینه‌ی مصالح ساختمانی و استفاده از آجر نسوز در پروژه‌های مختلف، به مشتریان کمک می‌کنند تا تصمیم بهتری در انتخاب آجر نسوز برای پروژه‌های خود بگیرند. این مشاوره‌ها به مشتریان کمک می‌کنند تا از انتخاب بهترین نوع آجر نسوز برای پروژه‌ای خود اطمینان داشته باشند و از بهترین مصالح برای ساختمان خود استفاده کنند.

 

فروش آجر نسوز در تهران

فروش آجرنسوز در تهران و ارزان ترین آجر نسوز با بهترین  کیفیت در تهران را از شرکت آجر نمای سازه گستر خریداری کنید و ما آجر نسوز در تهران را با قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

آجر نما گلبهی

آجر نما قرمز

آجر نسوز

آجر نما زرد

آجر نسوز پلاک 7 نسکافه ای

فروش آجر نسوز در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس