شرکت تولیدی آجرنمای سازه گستر

قیمت آجر اصفهان

قیمت آجر اصفهان ،خرید آجر اصفهان با کیفیت بالا در سازه گستر انجام میشود همچنین ما دارای انواع آجر نسوز، سنتی و… هستیم. ارائه بهترین قیمت آجر نما  اصفهان،آجر نمای زرد اصفهان و…

آجرنمای سازه گستر مرجع استعلام قیمت آجر اصفهان و خرید انواع آجر نما در اصفهان و سایر شهرستانها می باشد.

قیمت آجر اصفهان و اجر نمای سازه گستر بسیار مناسب بوده و  دارای کیفیت بالا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

قیمت آجر اصفهان
قیمت آجر اصفهان

قیمت آجر نسوز نما اصفهان ساختمان تمامی رنگ ها

برای  استعلام قیمت آجر اصفهان و خرید آجر نمای سازه گستر با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

آجر نسوز چیست؟

کلمه آجر نسوز هیچ تعریف جهانی و مشخصی ندارد که بتوانیم آن را تعریف کنیم. خواهید دید که در رابطه با کلماتی مانند خاک نسوز و آتش نشانی استفاده می شود. به طور کلی، همه این اصطلاحات برای توصیف موادی با توانایی مقاومت در برابر حرارت بسیار بالا بدون از هم پاشیدن استفاده می شود.

آجرهای نسوز مواد نسوز شکلی هستند که در کوره های صنعتی استفاده می شوند . این اصطلاح از مواد دیرگداز با شکل هندسی خاص سرچشمه می گیرد و به طور کلی شبیه آجر است. از آنجایی که تقریباً تمام کوره های صنعتی به دمای بالا می رسند، آجر نسوز باید بتواند در برابر اثر خورنده گرما مقاومت کند. به همین دلیل به آنها آجر آتشین نیز می گویند . آجرهای نسوز با روش های خاصی تولید می شوند که امکان ساخت هر شکل هندسی دلخواه را فراهم می کند. نکته مهم در اینجا اتصال بین آجر و ملات است که نوع نتیجه نهایی را تعیین می کند. روش های تولید و نوع ملات مورد استفاده نیز برای تعیین منطقه کاربرد آجرهای نسوز. اگر بر اساس این اطلاعات طبقه بندی کنیم;

انواع آجر نسوز و موارد استفاده

آجرهای نسوز کامپوزیت:این شامل Al2O3 – SiC، Al2O3، MgO و ZrO2 است. آنها می توانند دمای بسیار بالا را تحمل کنند. بنابراین اغلب در صنعت فولاد و کوره های قوس الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند.

آجر نسوز سه اکسید:آنها از مخلوطی از AZS (ZrO2-Al2O3-SiO2) و CAS (CaO-SiO2-Al2O3) ساخته شده اند. از آنجایی که آنها می توانند اثرات مایعات خورنده را تحمل کنند، بیشتر در کوره های ذوب شیشه استفاده می شوند.

آجرهای نسوز سیلیس:  این یکی از پرکاربردترین انواع آجر نسوز است. آنها از مخلوط کوارتز و اکسید کلسیم خالص ساخته شده اند. کوارتز در مرحله تولید به سیلیکات کلسیم تبدیل می شود. از آجرهای نسوز سیلیسی عمدتاً در ساخت کوره های متالورژی استفاده می شود. مقاومت آنها در برابر سایش مبتنی بر اسید بالا است.

آجرهای نسوز منیزیت:آنها از پریکلاز ساخته می شوند و جزو دسته نسوزهای پایه هستند. پریکلاز مانند ملات عمل می کند و اکسید آهن، کوارتز و سیلیکات را به یکدیگر متصل می کند. تحمل بالایی در برابر خوردگی اساسی دارد. اما مقاومت آنها در برابر دمای بالا کم است. آنها در کوره های اصلی از همه نوع استفاده می شوند.

آجرهای نسوز کرومیت-منیزیا:همانطور که از نام آن پیداست، آنها از مخلوطی از محتوای منیزیت و کرومیت ساخته شده اند. (نسبت اختلاط معمولاً 70/30 است.) با روش پرس خشک تولید می شوند. سقف کوره ها و لوله های خروجی گاز رایج ترین مناطق استفاده هستند.

آجرهای نسوز دولومیت : از دولومیت ساخته شده اند که ماده ای فوق العاده رایج است. آجر دولومیت در محفظه های کوره های قوس الکتریکی و قوس الکتریکی و بر روی دیوارهای داخلی استفاده می شود.

قیمت آجر نسوز نما
قیمت آجر نسوز نما

مزایای آجر نسوز

مزایای آجر نسوز به شرح زیر است:

  • طبیعت عایق – آجر نسوز به ویژه برای قابلیت های عایق آن استفاده می شود. قابلیت جلوگیری از گرما را دارد و از نفوذ آن به طرف دیگر جلوگیری می کند. استفاده از آن در ساخت خانه باعث حفظ فضای داخلی دنج در تابستان و زمستان می شود.
  • دوام بهتر – جدا از قدرت عایق بودن، آجرهای آتشین در مقایسه با آجرهای معمولی که از خاک رس معمولی تهیه می شوند، دوام بیشتری دارند. نکته جالب دیگر در مورد آجرهای آتشین این است که با توجه به دوام آنها به طرز شگفت انگیزی سبک هستند.

 

  • مقاومت عالی در برابر آب و هوا – یکی از مشکلات بسیار رایج در سایت های ساختمانی، آسیب هایی است که آجرهای معمولی به دلیل تغییرات در شرایط آب و هوایی یا ذخیره سازی نامناسب دریافت می کنند. استفاده از آجرهای نسوز فقط به یک محل نگهداری خشک نیاز دارد.
  • آجرهای سفارشی – یک چیز مهم در مورد آتش این است که می توان آنها را از تولید کنندگانی که آجر آتش نشانی سفارشی شده درخواست می کنند سفارش داد. شما می توانید آنها را در شکل، اندازه و مشخصات دلخواه خود مطابق با نیازهای خود تهیه کنید.
  • داشتن این مزایا قیمت این آجرهای نسوز را مناسب می کند. نه تنها می توانید به مزایای عالی آنها دست پیدا کنید، بلکه می توانید آنها را به سبک سفارش دهید تا لمس منحصر به فرد و هوشمند خود را اضافه کنید.

 

  • قویتر از آجرهای معمولی – آجرهای نسوز از آجرهای رسی معمولی سخت‌تر هستند و به همین دلیل است که از آجرهای معمولی بادوام‌تر ارزیابی می‌شوند. اگرچه این آجرها سخت هستند، اما به طرز شگفت انگیزی سبک وزن هستند.
  • ذخیره سازی آسان – در پروژه های ساختمانی وسیع یا بزرگ، همواره مشاهده شده است که به دلیل نگهداری نامناسب و به دلیل تغییرات در شرایط آب و هوایی، آجرهای مختلف به راحتی از بین می روند. با آجر نسوز یا نسوز هیچ تفاوتی با انبار ندارد. فقط مطمئن شوید که آنها را در یک مکان خشک نگهداری کنید، زیرا رطوبت ممکن است چنین آجرهایی را خراب کند.
  • نسوز – آجرهای نسوز یا نسوز در عایق حرارتی فوق العاده خوب هستند زیرا نسوز هستند. این آنها را به انتخاب مناسبی برای استفاده از انواع محصولات با گرمای بالا تبدیل می کند.
  • ارزان – ممکن است خلاق باشند، اما ارزان نیز هستند. آنها برخلاف آجرهای آتش نشانی اضافی هزینه زیادی ندارند. نسخه‌های سبک‌تر می‌توانند گران‌تر از نسخه‌های سنگین‌تر باشند. با این حال، صرف نظر از چگالی آنها، آنها می توانند تا حد زیادی بادوام باشند.
  • ضد رطوبت – آجر نسوز دارای ویژگی ضد رطوبت قوی است و همچنین مزایای عایق حرارتی، عایق آتش و جذب آب را به همراه دارد.

قیمت آجر اصفهان

برای قیمت آجر اصفهان  در سازه گستر با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

نمایندگی آجر نسوز

آجر نما ساختمان

بهترین آجر نمای ساختمان

پر فروش ترین آجر نسوز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس