قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت

ارزان ترین قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت در تهران و در تمامی شهرستان کشور را از شرکت آجر نمای سازه گستر بخواهید و ما آجر نسوز در تهران را با قیمت ارزان و مناسب در اختیار خریداران قرار می دهیم.

شرکت آجر نمای سازه گستر با بیش از 15 سال سابقه در زمینه خرید و فروش انواع آجرنسوز در تهران ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت یزدو … کار می کند.

به خاطر گستردگی فعالیت ما در زمینه تولید و فروش انواع  آجر نسوز ، هیچ گونه محدودیتی در زمینه خریدقیمت آجر نسوز بهترین کیفیت نیست..

برای استعلام قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت می بایست با شماره تماس های کارشناسان فروش شرکت آجر نمای سازه گستر در تماس باشید.

قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت
قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت

بهترین آجر نما نسوز

قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت در آجر نمای سازه گستر با بالاترین کیفیت به فروش می رسد.

لید مواد اولیه آجر نسوز و کاربرد آنها

مواد اولیه آجر نسوز فرآیند ساخت آجر نسوز به انتخاب مواد اولیه، کلسینه، شکل دهی، خرد کردن، بچینگ، اختلاط، قرار دادن مواد، قالب گیری، خشک کردن، سوزاندن، ارزیابی و بسته بندی تقسیم می شود. علاوه بر این، قیمت آجر نسوز و قیمت مواد اولیه، شاخص فیزیکی و شیمیایی و روش تولید به سرعت در مراحل پخت آجر تعیین می شود. انتخاب مواد اولیه، بهینه سازی و تصفیه، مواد اولیه با خلوص بالا مقدمه ای برای تولید دیرگدازهای مرغوب می باشد. در اینجا روش تولید آجر را به زبان ساده توضیح خواهیم داد.

آنچه در این مقاله می خوانید:

آجرهای نسوز
آجرهای نسوز

مواد معدنی با محتوای اکسید آلومینیوم بالا، مانند بوکسیت، دیاسپور و کیانیت، منابع سیلیس، از جمله ماسه و کوارتزیت، کانی های منیزیم، منیزیت، دولومیت، فوستریت و الیوین، کرومیت، محلول جامد اکسید کروم با اکسیدهای آلومینیوم، آهن و منیزیم، به شکل گرافیت یا کک و ورمیکولیت میکا مواد خام جزئی زیرکونیا، زیرکون، توریا، بریلیا، تیتانیا و سریا و سایر کانی‌های حاوی عناصر کمیاب خاکی هستند که در مراحل ساخت آجرهای نسوز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

آجرهای نسوز شامل پرس خشک، گل سخت، ریخته گری گل نرم و فرآیندهای پرس گرم است که در ساخت آجرهای ساختمانی استفاده می شود. برخی از مواد، از جمله منیزیت و دولومیت، نیاز به پخت در کوره‌های دوار دارند تا قبل از اینکه مواد خرد شده و اندازه‌شده به شکل‌های نسوز درآیند و دوباره پخت شوند، امکان تف جوشی و متراکم شدن فراهم شود. مواد اولیه را در کوره الکتریکی ذوب کرده و سپس در طی فرآیند پخت آجر مذاب را در قالب های مخصوص ریخته می شود.

تولید آجر نسوز مواد معدنی طبیعی در تولید آجر نسوز معمولاً شامل سنگ معدنی بدون چربی و سنگ معدنی غنی با ترکیب ناهموار و تغییرات کیفی بالاست که گاهی استفاده مستقیم از نسوزها باعث ایجاد مشکل و بی کیفیتی می شود و حتی نمی توان از آن استفاده کرد، بنابراین فرآوری، بهینه سازی و طبقه بندی مواد معدنی ضروری است. به جز برخی از مواد خام، بیشتر آنها که به عنوان سنگدانه های نسوز استفاده می شوند باید در دمای بالا کلسینه شوند. یک سری واکنش های فیزیکی و شیمیایی هنگام کلسینه شدن ماده خام اتفاق می افتد که نقش حیاتی در تقویت ترکیب، افزایش ترکیب معدنی و ساختار دیرگدازها و تضمین پایداری حجم دیرگداز و دقت اندازه ظاهری در دیرگداز دارد. مراحل ساخت آجر نسوز

شاخص های عمل آوری مواد شامل تخلخل ظاهری، چگالی ظاهری و جذب آب و … می باشد.در مراحل پخت آجر، سورت، خرد کردن و تناسب، مواد اولیه باید پس از خرد کردن و آسیاب الک شوند، زیرا مواد نیمه ساخته با درجه بندی متفاوتی درجه بندی می شوند. اندازه پودر است و از دریافت بدنه متراکم با مواد بسیار فشرده اطمینان حاصل می شود.

هر نوع تجهیزات می تواند ظرافت های متفاوتی پودر نهایی را با آسیاب کردن، مش 80 – مش 425، مش 500 – 2000 مش تولید کند، در حالی که بهترین ها می توانند حدود 2400 مش را به دست آورند. در این قسمت از مراحل ساخت آجر نسوز، اختلاط، قرار دادن مواد، به منظور همگن شدن اجزا و ذرات آرد خام و کلینکر، اختلاط و افزودن بایندر به طور همزمان برای بهبود استحکام باند مواد نیمه ساخته ضروری است. .

در ساخت آجرهای نسوز به گونه ای طراحی شده اند که در دماهای مختلف گرما و سرمای زیاد را تحمل کنند. آنها از خاک رس آتش که در درجه اول حاوی آلومینا و سیلیس است، در فرآیند ساخت آجر نسوز ساخته می شوند. این دو عنصر هستند که می توانند دمای بالا را تحمل کنند و برای گودال های آتش مناسب هستند.

 

چگونه آجرهای نسوز ساخته میشود؟

برای بسیاری، نزدیک شدن به زمستان به معنای گذراندن وقت با خانواده، غوطه ور شدن در اطراف آتش گرم در فضای باز است. گودال‌های آتش‌نشانی در حال تبدیل شدن به یک وسیله محبوب در فضای باز برای خانه‌های جدید هستند. بهترین قسمت این است که می توانید با کمی مهارت و ابزار آجر و آتشدان بسازید.

برای ساخت آجرهای نسوز، سیمان نسوز را مخلوط کرده و تا حد امکان داخل قالب آجری بسته بندی کنید. قالب را تکان دهید تا حباب های هوا آزاد شود، با یک ورقه پلاستیکی بپوشانید و چسب بزنید تا محکم شود. بعد از دو روز، پلاستیک را بردارید و اجازه دهید سیمان دو روز دیگر خشک شود و آجرها را آزاد کنید.

آجرهای نسوز آجرهایی هستند که برای مقاومت در برابر گرما و سرمای زیاد در دماهای مختلف طراحی شده اند. آجرهای نسوز از خاک رس آتشین ساخته می شوند که در درجه اول حاوی آلومینا و سیلیس است. این دو عنصر هستند که می توانند دمای بالا را تحمل کنند و برای گودال های آتش مناسب هستند.

کاربرد اصلی آجرهای نرم عایق است. این آجرها از خاک رس آتشین مخلوط با مواد قابل احتراق ساخته شده اند. هنگامی که آجرها گرم می شوند، مواد قابل احتراق متلاشی می شوند و سوراخ های هوا در سراسر آجر باقی می مانند. مردم از این آجر به عنوان ساختار کوره های الکتریکی یا آستر برای کوره های احیا استفاده می کنند.

آجر سخت بادوام است و برای ایجاد سازه ها استفاده می شود. آجرهادر مقابل شعله مستقیم مقاومت بالایی دارند. در کوره های بزرگ، دودکش ها و چاله های آتش معمولاً از آجر سخت استفاده می شود.برای استفاده در گودال های آتش آجرهای سخت یک گزینه مناسب است.

جعبه را روی یک سطح صاف قرار دهید. تخته سه لا را با توجه به مشخصات جعبه اندازه بگیرید و با پیچ وصل کنید.

پیچ هایی که تخته سه لا را روی جعبه محکم می کنند باید هر پنج اینچ فاصله داشته باشند. این به انتهای جعبه تبدیل می شود. جعبه را برگردانید و روی یک سطح صاف قرار دهید.

مرحله 4: مهر و موم کردن هر درز جعبه جایی که تخته سه لا به گل میخ ها می رسد و هر گوشه ای که آنها به هم می رسند. جهت آب بندی چوب از پلی اورتان بکارگرفته میشود. جعبه را رو به پایین روی یک تکه تخته سه لا قرار دهید، اما آن را وصل نکنید. نماد انجمن تأیید شده

هنگامی که قالب آجر در حال سفت شدن می باشد، سیمان نسوز بر روی یک سطح صاف و بتنی مخلوط کرده. در یک سطل، یک و نیم قسمت سیمان سنگ تراشی و یک و نیم قسمت پرلیت را مخلوط کنید. سپس دو قسمت خاک رس و دو قسمت ماسه را مخلوط کنید.

یک سوراخ در مرکز مخلوط ایجاد کنید. نیمی از آب را اضافه کنید و مخلوط خشک را به آرامی در مرکز بریزید. اکنون مخلوط باید ظاهری دانه‌دار داشته باشد.

برای اطمینان از اینکه مخلوط به غلظت مناسب رسیده است، مقدار کمی را در یک توپ بسته بندی کنید و آن را در هوا پرتاب کنید. اگر توپ کنار هم بماند، مخلوط خوب است. اگر توپ به هم نچسبید، آب بیشتری اضافه کنید تا قوام مناسبی به دست آید.

قالب را با سیمان نسوز پر کنید. از یک تکه تخته سه لا استفاده کنید تا سیمان اضافی قالب را بتراشید. قالب را چند بار روی سطح سخت بکوبید تا حباب های هوا آزاد شود. این کار را تا زمانی انجام دهید که روی قالب صاف شود و تمام حباب های هوا از بین بروند.

 فروش آجر نسوز عمده

به خاطر گستردگی فعالیت ما در زمینه فروش انواع عایق آجر نسوز ، هیچ گونه محدودیتی در زمینه خرید انواع آجرنسوز برای خریداران نیست..

برای استعلام قیمت فروش آجر نسوز عمده بهترین کیفیت می بایست با شماره تماس های کارشناسان فروش شرکت آجر نمای سازه گستر در تماس باشید.

قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت فقط در سازه گستر ارسال به سراسر کشور.

قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت

قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت

برای  قیمت آجر نسوز تماس بگیرید. خرید آجر نسوز از کارخانه ارسال سریع به شهرستانها ، تنوع رنگ و طرح در آجر نسوز آجرنمای سازه گستر.

آجر قزاقی نسوز

آجر نسوز پلاک 7 مشکی

آجر نسوز پلاک 7 سفید

آجر نسوز پلاک 7 نسکافه ای

آجر نسوز پلاک 7 شاموتی

آجر نما زرد

فروش آجر نسوز در تهران

قیمت آجر نسوز بهترین کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس