شرکت تولیدی آجرنمای سازه گستر

انتخاب بهترین رنگ آجر نما نسوز

انتخاب بهترین رنگ آجر نما نسوز برای خرید،کارشناسان فروش سازه گستر در خرید کنار شما هستند تا بهترین تجربه خرید آجر را داشته باشید.

آجرهای نسوز، بررسی کلی

ماده ای که مقاومت بی نظیری در برابر تجزیه دارد، نسوز نامیده می شود. این ماده در برابر انواع حملات شیمیایی و گرما و فشار مقاوم است. با این حال، هنوز هم قدرت و فرم را دارد. دیرگدازها مواد معدنی، پلی کریستالی، غیرفلزی، متخلخل و ناهمگن هستند. این مواد عبارتند از اکسیدها، کاربیدها، نیتریدها، سیلیکون، آلومینیوم، منیزیم، کلسیم، زیرکونیوم و مواد دیگر.

مواد نسوز برای مبارزه با بارهای فیزیکی، جلوگیری از فرسایش دیواره عروق، محافظت در برابر خوردگی و ایجاد عایق حرارتی مفید هستند. آنها همچنین به عنوان یک مانع حرارتی جامد بین دیواره یک ظرف ظرف و یک محیط گرم عمل می کنند.

انتخاب بهترین رنگ آجر نما نسوز
انتخاب بهترین رنگ آجر نما نسوز

آجرهای نسوز: چه هستند؟

 

مهم ترین لوازم ساختمانی آجر است. انسان ها سال های بی شماری از آنها استفاده کرده اند. با این حال، آجرهای معمولی برای تحمل دماهای بالا بی اثر هستند. در اینجا، برترین تامین کنندگان آجر نسوز ضروری در ایران وارد عمل می شوند. از آجرهای نسوز به جای آجرهای معمولی استفاده می شود که همیشه در دماهای بالا متلاشی می شوند. این آجرها ممکن است با عناوین آجر سرامیکی یا آجر نسوز نیز استفاده شوند.

انتخاب بهترین رنگ آجر نما نسوز با کمک مشاوران فروش آجر نما نسوز در سازه گستر.

انتخاب بهترین رنگ آجر نما نسوز

ویژگی های سریع آجرهای نسوز

 

ارائه دهندگان اولیه آجر نسوز در ایران آجرهای نسوز را با ویژگی های زیر ارائه می دهند و همچنین از عرضه آجر نسوز در کشور اطمینان حاصل می کنند:

 

 • یک آجر نسوز می تواند 5 تا 10 درصد آب را جذب کند.
 • آجرهای نسوز در برابر دماهای بالا مقاوم هستند، نقطه همجوشی بالایی دارند و مقاومت فشاری استثنایی دارند.
 • هر فوت مکعب آجر آتش نشانی 150 پوند وزن دارد.
 • اندازه آجر نسوز 94.52.5 اینچ یا 92.72.25 اینچ است.
 • مقاومت شیمیایی بی نظیر از دیگر مزایای آجرهای نسوز است.
 • آنها همچنین با گازهای کوره واکنش نشان نمی دهند.

 

چندین نوع آجر نسوز رایج

 

 • آجرهای نسوز پایه همان طور که از نامشان پیداست مقاومت در برابر خوردگی و شیمیایی بالایی دارند و استفاده از آنها ساده است.
 • آجرهای بوکسیت، مگنتیت و دولومیت سه نوع آجر نسوز اساسی هستند.
 • آجرهای منیزیت برای پوشش کوره ها ایده آل هستند زیرا حاوی 3 تا 5 درصد اکسید آهن و 85 درصد اکسید منیزیم هستند.
 • آجرهای دولومیت ظرفیت بالاتری در تحمل دمای 1400 تا 1600 درجه دارند.
 • درجه سانتیگراد زیرا حاوی مقدار زیادی کربنات کلسیم هستند.

 

آجرهای خنثی نسوز

 

ماده ایده آل برای جداسازی پوشش اسیدی و بازی در کوره، آجر نسوز خنثی است. آنها آجرهای کربوراندوم، فوستریت، کرومیت و نخاع هستند. منیزیت و کروم نیز به مقدار قابل توجهی در آجرهای نسوز خنثی وجود دارد .

 

آجرهای ضد اسید

 

 • آنها قدرت و نقاط همجوشی استثنایی دارند.
 • آجرهای سیلیسی حاوی 93 درصد دی اکسید سیلیکون هستند.
 • سختی این آجرها آنها را برای آسترهای اسیدی در کوره ها ایده آل می کند.
 • آجرهای نسوز اسیدی می توانند تا دمای 2000 درجه سانتیگراد مقاومت کنند. تامین کنندگان اولیه آجر نسوز ایران از کوارتزیت یا ماسه سنگ برای ساخت آجرهای سیلیسی استفاده می کنند.
 • آجرهای گانستر مستحکم هستند و می توانند تا دمای 2100 درجه سانتیگراد را تحمل کنند. آنها همچنین حاوی 10٪ خاک رس، 2٪ آهک و 85٪ سیلیس هستند.
 • آجرهای نسوز اسیدی بهترین انتخاب برای تغییرات سریع دما نیستند. به این دلیل است که آنها اغلب از هم جدا می شوند.

 

مزایای استفاده از آجرهای نسوز یا نسوز

 

استفاده از آجرهای نسوز فواید زیادی دارد. آنها به دلیل قدرت عایق فوق العاده بالا نسبت به آجرهای سنتی گرانتر هستند. برای سرمایه گذاری بیشتر شما، آنها هدایای بی نظیری را ارائه می دهند.
تولیدکنندگان اولیه آجر نسوز در ایران که بر عرضه آجر منیزیم در کشور نظارت دارند، آجرهای نسوز را با مزایای زیر ارائه می کنند.

 

عایق برجسته

 

آجرهای نسوز عمدتاً به دلیل خواص عایق عالی استفاده می شوند. آنها می توانند از عبور گرما از آنها جلوگیری کنند. آنها همچنین آسایش ساختمان را در تابستان و زمستان حفظ می کنند.

 

آجر با مقاومت برتر

 

آجرهای نسوز دوام بیشتری نسبت به آجرهای معمولی دارند. بنابراین آنها نسبت به آجرهای سنتی انعطاف پذیرتر هستند. آنها همچنین نسبتا سبک هستند.

 

هر اندازه و شکل

آجرهای نسوز قابل سفارشی سازی(انتخاب بهترین رنگ آجر نما نسوز) توسط تولیدکنندگان اصلی آجر نسوز در ایران ارائه می شود که عرضه آجر منیزیا را در کشور تضمین می کنند. اکثر تولیدکنندگان و تامین کنندگان آجرهای شخصی سازی شده را در اشکال و ابعاد مشخص به مشتریان ارائه می دهند.

 

نتیجه:

 

سازه گستر با ظرفیت تولید بیش از 5000 آجر در روز، یکی از برترین تولیدکنندگان آجر نسوز، دیگ بخار، کوره و نسوز در ایران است. آجرهای نسوز در درجه ها و اندازه های مختلف را تولید می کند. آنها خدمات مهندسی کاملی را ارائه می دهند که شما را قادر می سازد با کمترین دردسر بهترین نتایج را بدست آورید. شما می توانید مصرف انرژی و عملکرد فعلی را با پوشش نسوز در کوره ها تنظیم کنید. اگر به دنبال تامین کنندگان قابل اعتماد مواد تخت نسوز هستید، صنایع سازه گستر بدون شک گزینه ای برای شماست سازه گستر در  انتخاب بهترین رنگ آجر نما نسوز به شما کمک میکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس