قیمت آجر نما 5 سانتی

قیمت آجر نما 5 سانتی آجر نمای ۵ سانتی پر مصرف ترین و پرکاربردترین آجر در تهران و سایر شهرستان ها میباشد ما با فروش آجر نما 5 سانتی ارزان قیمت در خدمت مشتریان گرامی می باشیم شما میتوانید بهترین قیمت آجر با بهترین کیفیت را از ما خریداری کنید ارائه بهترین و با کیفیت ترین آجر نمای قرمز و زرد در تهران و سایر استانها در سازه گستر فروش بهترین انواع آجر نما برای نمای بیرون و نمای داخلی ساختمان با ارسال ارسال به سراسر کشور.

قیمت آجر نما 5 سانتی
قیمت آجر نما 5 سانتی

برای خرید و استعلام قیمت آجر نما 5 سانتی با ما تماس بگیرید.

همراه کارخانه : 0۹۱۹۱۹۱۱۹۱۱

همراه مدیر : 0۹۱۲۱۹۳۱۱۹۳

فروش آجر نمای 5 سانتی

در بازار متاسفانه همیشه یک سری دلالانی وجود دارند محصولات بی کیفیت را به جای محصولات با کیفیت به شما پیشنهاد می‌دهد میدهند در زمینه خرید آجر هم همین مورد میکند سعی در این دارم که هیچکس به جای آجر نمای با کیفیت با قیمتی ارزان زیادی ببینم.

چرا قیمت آجرنما در بعضی از کارخانه ها ارزان تر است در قیمت آجرنما کیفیت خاک و کیفیت پخت باعث ماندگاری رنگ آجر و خود آجر است آن دسته از کارخانه هایی که قیمت ارزان تری از قیمت بازار دست به فروش آجر نما می زنند اکثراً از خاکهای درجه سه و دو برای تولید آجر نما استفاده کردند تکنولوژی که برای تولید آجر را ندارند به خاطر همین قیمت آنها از بازار و دیگر کارخانه ها کمتر است این نکته را مشتریان باید توجه کنند که آجر نمای ارزان و بی کیفیت بعد از چند سال تا ظاهر خود را در نمای ساختمان نشان میدهد و باعث بد نشان دادن ساختمان می شود.

در این مطلب میخواهیم سوالات رایج خریداران آجرنما را پاسخ دهیم اولین سالی که اکثر خریداران آجرنما می پرسند این می باشد که بهترین آجر نما چه مشخصاتی باید داشته باشد در جواب به این سوال باید گفت ظاهر مناسب،مقاومت بالا ،ضد شوره بودن،عایق صوت و حرارت بودن.

دومین سوال  آیا در گذر زمان دچار باران اسیدی را به خود میگیرد آجر نما های شرکت سازه گستر بخاطر به کارگیری از خاک نسوزه عالی دچار نوسانات رنگی خیلی کم شود.

قیمت آجر نما 5 سانتی

فروش آجر نسوز در تهران

قیمت خرید آجر نما نسوز پلاک 7 سانتی

فروش آجر نسوز در تهران

اجازه دهید طرح مورد نظرتان  اجرا شود! با وجود سادگی طرح شما، نیاز شما به یک آجر با اندازه استاندارد محدود نمی شود. شرکت آجر نمای سازه گستر آجر را در طیف وسیعی از اندازه‌ها و شکل‌ها تولید می‌کند و این اطمینان را به شما می‌دهد که گزینه مناسبی برای ارائه شخصیت نمونه به پروژه خود پیدا کنید. از راهنمای ابعاد ما در زیر برای انتخاب اندازه مورد نظر خود آجر و آجر سازه استفاده کنید. برای کمک به تخمین پس انداز که می توانید با استفاده از آجر بزرگ ما در پروژه بعدی خود به دست آورید، مطمئن شوید که از ماشین حساب هزینه آجر بزرگ ما استفاده کنید .

برای سؤال در مورد موجودی ما یا صحبت بیشتر در مورد پروژه خود با ما تماس بگیرید.

 

انتخاب آجر برای معماران

معماران بیشتر به ظاهر زیباشناختی دیوار آجری علاقه دارند، اما وقتی صحبت از جزئیات می شود، درک اندازه آجرها مهم است. گفته می شود، اکثر معماران آجر را بر اساس رنگ و الگوی پیوند انتخاب می کنند. اندازه آجر به الگوی باند و مشخصات سازنده گره خورده است.

اندازه اتصال ملات معمولاً از نظر زیبایی اهمیتی ندارد (تفاوت بین 3/8 اینچ و 1/2 اینچ دشوار است)، اما در جزئیات مهم است – انتخاب اندازه ملات پس از انجام این کار انجام می شود. آجر انتخاب شده و سازنده اندازه مشخص شده را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس